میراسماعیلی: کاندیداهای شکست خورده با رییس جدید همدل باشند

رئیس فدراسیون جودو کشور گفت: خراسان رضوی قطب جودوی کشور است و همیشه ملی پوشان زیادی در ترکیب تیم ملی از خراسان حضور دارند.

میراسماعیلی: کاندیداهای شکست خورده با رییس جدید همدل باشند

به گزارش خبرنگاران، آرش میراسماعیلی در مجمع انتخاباتی هیئت جودو، کوراش و جوجیتسو خراسان رضوی اظهار کرد: اگر انتخابات هیئت بدون دغدغه برگزار می شد به معنای این بود که هیئت جودوی آن استان فعال نیست. خراسان رضوی یکی از قطب های جودوی کشور است. همه افرادی که برای ریاست هیئت جودو، کوراش و جوحیتسو کاندیدا شده بودند، پتانسیل جودوی کشور و استان هستند.

وی اضافه نمود: به عنوان عضوی از جامعه جودوی کشور، از دوستان کاندیدا می خواهم که باور نمایند انتخابات و رقابت برای ریاست هیئت تمام شده و از امروز باید رفاقت و همدلی را در پیش گیرند و باید اختلاف سلیقه هایی که پیش از انتخابات بوده را کنار بگذاریم. هدف ما باید پیشرفت جودوی استان و کشور باشد. از رئیس جدید می خواهم از تمام پتانسیل جودوی استان استفاده کند و از برنامه های ارائه شده سایر کاندیدا بهره گیرد.

رئیس فدراسیون جودو کشور اظهار داشت: از امروز به بعد دنبال این نباشیم که چه کسی به چه کسی رأی داده و آیا حق دیگری بوده که رئیس گردد یا نه، چراکه این مسائل باعث ایجاد اختلافات بیشتری می گردد. سعی کردم در مدت سه ماهی که به عنوان خدمت گذار جامعه جودوی کشور انتخاب شده ام، بسیار فعال باشیم و قدرت جودوی کشور را به صندلی قبلی برسانیم. استان خراسان رضوی یکی از قطب های کشور است.

میراسماعیلی مطرح کرد: وقتی اداره کل و فدراسیون یاری می نماید، استان خراسان رضوی هم باید کمیته استعدادیابی را فعال کند و خراسان رضوی را به پایگاه قهرمانی جودوی کشور تبدیل کند. شاکله تیم های ملی از خراسان و قهرمانان این استان است، بنابراین می توان هدف گزاری و برنامه ریزی کرد و اختلاف سلیقه های را کاهش داد تا بتوانیم جودوی استان و کشور را به صندلی اصلی خود برسانیم.

وی گفت: تقویم فدراسیون هم ارائه شده و مربی می داند چه روزی مسابقات در رده های سنی مختلف برگزار می گردد. تاریخ مسابقات، استاژهای فنی و داوری هم به صورت مدون در تقویم فدراسیون گنجانده شده است . از رئیس کمیته داوران آسیا در شهریورماه میزبانی خواهیم کرد و امیدواریم سمینار داوری خوبی در شهریور داشته باشیم. برای اولین بار امسال 4 سهمیه به داوران ایرانی تعلق گرفت.

رئیس فدراسیون جودو کشور بیان نمود: هفته گذشته استارت جودو برای همه زده شد. جامعه جودوی کشور 60 هزار نفر است و برای ایران نسبت به قدمت، مدال آوری و حضور در المپیک مناسب نیست. رشته های رزمی، جمعیتی 800 یا 600 هزار نفری دارند. به دنبال این هستیم که تا خاتمه سال طبق قولی که به وزارت ورزش دادیم جمعیت جودوی کشور را به 200 هزار نفر برسانیم. مقرر شده که 5 هزار معلم جودو تا خاتمه سال در قالب شهرستان ها و استان ها آموزش جودو ببینند که هزینه این مهم با وزارت ورزش خواهد بود.

میراسماعیلی با اشاره به برگزاری لیگ دانش آموزی در کشور یادآور شد: لیگ دانش آموزی را که یکی از حلقه های مفقوده جودوی کشور است، راه اندازی می کنیم. حدود 600 تیم از سراسر کشور در این لیگ حضور دارند. به استان ها سهمیه داده شده و در قالب لیگ دانش آموزی تا خاتمه امسال مسابقات برگزار می گردد.

وی با اشاره به اعزام های تیم ملی در هفته های آینده تشریح کرد: در بخش قهرمانی اردوهای تیم ملی را به صورت مدون برگزار کردیم. تیم نوجوانان و جوانان به صورت کامل در دو بخش آقایان و بانوان به مسابقات قهرمانی آسیا و 5 نفر به مسابقات سهمیه انتخابی المپیک 2020 که در قزاقستان برگزار می گردد، اعزام خواهند شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "میراسماعیلی: کاندیداهای شکست خورده با رییس جدید همدل باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میراسماعیلی: کاندیداهای شکست خورده با رییس جدید همدل باشند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید