پرسپولیس در آسیا ثابت کرد که به بازیکن متکی نیست

به گزارش عینک گوچی، تهران (پانا) - پرسپولیسی ها پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا یک ماه سخت و پرتنش را سپری کردند و حالا تا حدودی آرامش به اردوی سرخپوشان بازگشته است.

پرسپولیس در آسیا ثابت کرد که به بازیکن متکی نیست

به گزارش ایران، جدایی جنجالی شجاع خلیل زاده، پیوستن محمد نادری به استقلال و استعفای مهدی رسول پناه از سرپرستی باشگاه آن هم پس از اظهارات عجیب و حاشیه ساز، جزو مواردی بود که پرسپولیسی ها در این مدت با آن روبرو شدند. گرچه تیم تحت راهنمایی گل محمدی تمرینات را پشت سر می گذارد و برای آمادگی بیشتر تا به امروز 2 بازی محبت آمیز هم داشته است. احسان پهلوان درخصوص شرایط تیم گفت: تمرینات از حدود دو هفته پیش آغاز شد و تا به امروز تمرینات خوبی پشت سر گذاشته ایم. در حال حاضر از نظر هماهنگی در شرایط مطلوبی هستیم و قطعاً با برگزاری تمرینات و بازی های تدارکاتی شرایط مان بهتر هم خواهد شد. قرار بود لیگ از 10 آبان آغاز گردد که متأسفانه به دلیل شرایط کرونا به تعویق افتاد و اگر اتفاق خاصی نیفتد از شانزدهم برای حضور پرقدرت در لیگ استارت می زنیم.

وینگر چپ سرخپوشان صحبت هایش را این گونه ادامه داد: ما در لیگ قهرمانان آسیا بازی کردیم و از نظر بدنی شرایط نرمال و ایده آلی داریم. بازی های آسیایی برای ما همانند بازی های پیش فصل بود و باعث شد تا در شرایط خوب بدنی بمانیم. علاوه بر این بازی هایمان در آسیا باعث شد از نظر هماهنگی هم به شرایط مطلوبی برسیم و از این نظر هم شرایط خوبی داریم. در کل برای آغاز و حضور پرقدرت در لیگ برتر کاملاً آماده ایم و سال جاری هم هدف مان تکرار قهرمانی است. متأسفانه از نظر کرونا هنوز کشور به شرایط مطلوبی نرسیده و مسابقات همچنان بدون حضور طرفداران برگزار خواهد شد. امیدوارم هرچه زودتر به روزهای خوب گذشته بازگردیم و شاهد حضور طرفداران مان در ورزشگاه باشیم. حقیقتاً دلمان برای برگزاری بازی ها با حضور طرفداران تنگ شده و ورزشگاه ها با این شرایط خیلی سوت و کور هستند. لذت فوتبال به حضور طرفداران و سروصدای آنهاست.

او با اشاره به مسائل و حواشی پرسپولیس در یک ماه اخیر که باعث نگرانی و دلخوری طرفداران شد، گفت: طرفداران یک ماه سخت را پشت سرگذاشتند و واقعاً حق شان نبود که تا این حد تحت فشار باشند. تیم ما به فینال لیگ قهرمانان صعود نموده و باید طرفداران از این صعود خشنود باشند نه اینکه مسائل باعث ناراحتی و دلخوریشان گردد. امیدوارم هر چه زودتر مسائل تمام گردد و تیم به آرامش برسد.

احسان پهلوان درخصوص سؤالی مبنی بر اینکه نظرش درباره مسائل مدیریتی باشگاه و جدایی چند بازیکن چیست؟ چنین پاسخ داد: من به عنوان یک بازیکن با باشگاه قرارداد حرفه ای دارم و باید در مورد فوتبال صحبت کنم و بازی ام را برای تیم انجام دهم. ما فوتبالیست ها باید بدون دغدغه تنها به فکر بازی کردن باشیم نه اینکه مسائل مدیریتی دغدغه مان باشد. پرسپولیس همواره پرسپولیس است و باید همواره بزرگی کند.

هافبک شماره 14 پرسپولیس اضافه کرد: پرسپولیس پیش از حضور در لیگ قهرمانان آسیا 7 بازیکن جدید جذب و تقریباً با ترکیب جدید در مسابقات شرکت کرد و با وجود این به نتیجه مطلوب هم رسید. کیفیت خوب پرسپولیس در بازی های آسیایی ثابت کرد که این تیم به بازیکن متکی نیست. ما قهرمان غرب آسیا شدیم و موضوع مهم این است که تیم به هماهنگی صددرصدی رسیده و قطعاً در مسابقات پیش رو هم پیروز خواهد بود. شرایط روحی و بدنی بازیکنان عالی است. آقا یحیی در این مدت زحمات زیادی کشید و بازیکنان را از همه نظر حمایت کرد. این درست که تیم ما در روزهای گذشته مسائلی داشته اما کماکان امید اول قهرمانی در لیگ برتر هستیم و تمام بازیکنان هدفی جز تکرار قهرمانی ندارند.

وینگر چپ سرخپوشان تأکید کرد اوضاع در آسیا متفاوت است و خواستار حمایت از پرسپولیس شد: برای حضور پیروز در فینال لیگ قهرمانان باید حمایت شویم. شرایط برای ما سخت شده و در طول این مدت فشار زیادی به تیم وارد شد. قهرمانی پرسپولیس باعث شادی و لذت مردم می گردد و به این دلیل هم که شده باید همه برای رسیدن پرسپولیس به قهرمانی آسیا کوشش نمایند. امیدواریم که این اتفاق بیفتد و بتوانیم دل مردم و طرفدارانمان را با قهرمانی در آسیا شاد کنیم.

16 آبان؛ استارت لیگ برتر بیستم

سازمان لیگ فوتبال برنامه هفته اول مسابقات لیگ برتر را تعیین کرد که طبق آن آدینه 16 آبان 4 بازی برگزار خواهد شد و شنبه نیز 4 ملاقات باقی مانده به انجام خواهد رسید. لیگ برتر سال جاری با تقابل پرسپولیس مدافع عنوان قهرمانی و سایپا استارت می خورد و همزمان در اصفهان شاگردان رحمان رضایی در ذوب آهن تقابل جذابی با تیم جواد نکونام خواهند داشت. استقلال و سپاهان هم هفدهم به ترتیب به مصاف مس رفسنجان و گل گهر خواهند رفت. لازم به ذکر است قرار بود لیگ برتر بیستم از 10 آبان آغاز گردد که به دلیل موج جدید کرونا تا 16 همین ماه به تعویق افتاد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "پرسپولیس در آسیا ثابت کرد که به بازیکن متکی نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس در آسیا ثابت کرد که به بازیکن متکی نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید